X
Produkt byl přidán do objednávky.
Úvod Kalibrační přístroje Kalibrační přístroj Kalibrační přístroj pro kontrolu momentu TST 10 Norbar

Kalibrační přístroj pro kontrolu momentu TST 10 Norbar

Kalibrační přístroj pro kontrolu momentu TST 10 Norbar pro kontrolu momentových šroubováků s možností připojení externího snímače pro rozšíření měřícího rozsahu. TST 10 má integrovaný snímač pro momentové šroubováky v rozsahu 0,5-10Nm.

Cena bez DPH 84 928 Kč Dostupnost Na dotaz i
Cena s DPH 102 763 Kč Kód produktu NR43213
Běžná cena 107 901 Kč
Ušetříte: 5 138 Kč

Základní specifikace Kalibrační přístroj pro kontrolu momentu TST 10 Norbar

  • rozsah: 0,5 - 10Nm
  • přesnost: +/-0,05%

Detailní popis Kalibrační přístroj pro kontrolu momentu TST 10 Norbar

Kalibrační přístroj pro kontrolu momentu TST 10 Norbar je určen pro všechny typy momentových klíčů a šroubováků (digitální, elektromechanické, analogové, s číselníkovým úchylkoměrem, s prokluzem apod.). TST je vhodný i pro kontrolu pneumatických a elektrických nástrojů s automatickým vypínáním. Přístroj zobrazuje frekvenci při kontrole pulzních nástrojů a s kluznou spojkou. Schopný měřit v pravém i levém směru. Přesnost měření kalibračního přístroje je +/-0,5% ze čtené hodnoty. TST má integrovaný senzor se šestihranem a je dodán včetně šroubového simulátoru ke kalibraci. Pro rozšíření měřícího rozsahu je možné připojit externí statické či rotační čidlo. Jednoduchý a přímí výběr testovacího programu pomocí piktografických kláves. Pro cílové točivé momenty lze programovat mezní hodnoty. Automatický přenos dat do PC a vyhodnocení.

Obsah balení

TST kalibrační přístroj, kalibrační certifikát UKAS, šroubový simulátor ke kalibraci elektrických a pneumatických šroubováků, šrouby k upevnění přístroje.

© 2019, Miloš Grund – všechna práva vyhrazena

Ochrana osobních údajů (GDPR) | Prohlášení o přístupnosti | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | E-shop vytvořen na Profesionální CMS | eod.cz | XHTML 1.0