X
Produkt byl přidán do objednávky.
Úvod Kalibrační přístroje Kalibrační přístroj Kalibrační přístroj s integrovaným snímačem TST 25 Norbar

Kalibrační přístroj s integrovaným snímačem TST 25 Norbar

Kalibrační přístroj s integrovaným snímačem TST 25 Norbar je určen pro kalibraci momentových šroubováků s možností rožšíření o externí snímač na momentové klíče. Integrovaný snímač je v rozsahu 1,25-25Nm.

Cena bez DPH 84 928 Kč Dostupnost Na dotaz i
Cena s DPH 102 763 Kč Kód produktu NR43214
Běžná cena 107 901 Kč
Ušetříte: 5 138 Kč

Základní specifikace Kalibrační přístroj s integrovaným snímačem TST 25 Norbar

  • rozsah: 1,25-25Nm
  • přesnost: +/-0,05%

Detailní popis Kalibrační přístroj s integrovaným snímačem TST 25 Norbar

Kalibrační přístroj s integrovaným snímačem TST 25 Norbar je určen pro všechny typy momentových klíčů a šroubováků (digitální, elektromechanické, analogové, s číselníkovým úchylkoměrem, s prokluzem apod.). TST je vhodný i pro kontrolu pneumatických a elektrických nástrojů s automatickým vypínáním. Přístroj zobrazuje frekvenci při kontrole pulzních nástrojů a s kluznou spojkou. Schopný měřit v pravém i levém směru. Přesnost měření kalibračního přístroje je +/-0,5% ze čtené hodnoty. TST má integrovaný senzor se šestihranem a je dodán včetně šroubového simulátoru ke kalibraci. Pro rozšíření měřícího rozsahu je možné připojit externí statické či rotační čidlo. Jednoduchý a přímí výběr testovacího programu pomocí piktografických kláves. Pro cílové točivé momenty lze programovat mezní hodnoty. Automatický přenos dat do PC a vyhodnocení.

Obsah balení

TST kalibrační přístroj, kalibrační certifikát UKAS, šroubový simulátor ke kalibraci elektrických a pneumatických šroubováků, šrouby k upevnění přístroje.

© 2019, Miloš Grund – všechna práva vyhrazena

Ochrana osobních údajů (GDPR) | Prohlášení o přístupnosti | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | E-shop vytvořen na Profesionální CMS | eod.cz | XHTML 1.0