X
Produkt byl přidán do objednávky.
Úvod Značky

Přehled renomovaných výrobců momentové techniky

O Eshopu Momentový klíč

Eshop momentový klíč je součástí společnosti GM Technik s.r.o. Zabýváme se prodejem momentového nářadí. Naším cílem je dodávat pouze renomované značky, zaručující spolehlivě a kvalitně odvedenou prácí. Díky specializovanému přístupu našich obchodních zástupců se Vám do ruky vždy dostane nástroj který splní plně a přesně Vaše zadání. 

Renomovaní výrobci momentového nářadí

Momentové nářadí Stahlwille

Celosvětové působící renomovaná firma Stahlwille nabízí ucelenou nabídku momentového nářadí. Firma Stahlwille díky svému rozsáhlému vývoji a výzkumu přináší unikatní nástroje. Momentové klíče Stahlwille jsou opatřeny mnoha patenty. Např. díky vypínacímu mechanismu není nutné resetovat momentové klíče na minimální hodnotu, aby se zamezilo namáhání pružiny. 

Momentové nářadí Norbar

Momentový klíč od firmy Norbar je jistota nákupu kvalitního momentového nářadí. Firma Norbar vyrábí momentové klíče pro mnoho obchodních značek evropského i světového významu. V oboru kalibrace a kontroly momentových klíčů je firma Norbar špičkou na celosvětovém trhu. Široká produktová nabídka zaručeně splní i Vaše zadání. 

Momentové nářadí Torqueleader

Momentové nářadí od firmy Torqueleader je určeno především pro vývoj, výzkum, řízení kvality a zpětnou kontrulů. Své uplatnění najdou u ve výrobě a servisu. Jejich unikátnost spočívá v technologii prokluzu, která nabízí zamezení překročení kroutícího momentu. Torqueleader je unikátní především pro svou nabídku velmi kvalitních prokluzových momentových šroubováků. 

Momentové nářadí Hazet

Momentové nářadí Hazet je vyvíjenou a vyráběno v Německu. Produkty firmy Hazet splňují přísné normy pro přesnost a kvalitu. Momentové klíče firmy Hazet jsou určeny pro automobilový či letecký průmysl. Řady momentových klíčů se vyznačují především pro širokou nabídku měřících rozsahů i v atypických provedeních. 

Mometnové nářadí Tohnichi

Momentové klíče Tohnichi jsou vyráběny renomovanou firmou Ltd. Japonsko. Tohnichi momentové klíče jsou především zajímavé svým specializovaným provedením. Produkty značky Tohnichi jsou určeny pro výzkum a vývoj, případně v oblasti kontroly. Nabídka zahrnuje ovšem i klasické překlapávací momentové klíče pro výrobu.

Vytisknout stránku

© 2020, Miloš Grund – všechna práva vyhrazena

Ochrana osobních údajů (GDPR) | Prohlášení o přístupnosti | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | E-shop vytvořen na Profesionální CMS | eod.cz | XHTML 1.0